Post Image

Vacheron Constantin – Patrimony Traditionnelle Tourbillon Openworked Skeleton


Vacheron Constantin Calibre 2260 SQ, çarpıcı bir üç boyutlu yapı oluşturmak ve derinlik ve yükseklik hissini vurgulamak amacıyla “şekiller içindeki şekiller” temasını inceleyen oyma ustalarıyla cömertçe dekore edilmiştir. Bazı dekoratif öğeler Gotik estetikten türetilmiş, diğerleri ise klasik çizgilerden kopuk çizgilerden ve tahrip edilmiş eğrilerden koparak oluşturulmuş.

Hareket manuel olarak sarılır, saatte 18.000 titreşim atar ve 336 saat enerji rezervi sağlar. Tamamen Vacheron Constanting tarafından geliştirilen ve üretilen Caliber 2260 SQ, 231 bileşen ve 31 mücevher üzerine inşa edilmiştir.

Vacheron Constantin Patrimony Traditionnelle 14-days Tourbillon Openworked platin malzemeden imal edilmiştir ve çapı 42mm’dir. Klasik kadran, cömertçe dekore edilmiş hareketini her iki taraftan da tamamen ortaya koyuyor.

Vacheron Constantin Patrimony Traditionnelle Tourbillon Openworked Skeleton
Vacheron Constantin – Patrimony Traditionnelle Tourbillon Openworked Skeleton


Zarif bir kayrak grisi iç jant, beyaz altın uygulamalı saat imleri ve beyaz dakika çizgisi sunarken, saat 6’da Tourbillon taşıyıcısı küçük saniye göstergesi olarak da işlev görür. Güç rezervi göstergesi saat 12’de bulunur. Saat siyah bir Mississippians timsah derisi kayışı üzerine monte edilmiştir ve platin 950 üç kanatlı katlanır bir tokaya sahiptir.

Vacheron Constantin Saat hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz, markayı derinlemesine incelediğimiz “Vacheron Constantin Saat” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca “En iyi 10 Vacheron Constantin Saat Modeli” yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın