1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

Tudor – Black Bay

Tudor – Black Bay
Tudor - Black Bay
0

Rolex’in uygun fiyatlı kardeş şirketi olan Tudor saat markası, giriş seviyesi lüks saatler söz konusu olduğunda koleksiyonunda çok farklı harika saatler bulundurmaktadır.

Tudor, yüksek kaliteli ancak muadillerine göre uygun fiyatlı saatler üretmektedir. Marka genellikle lüks saatlere uzanan bir köprü olarak değerlendirilir (özellikle büyük kardeşi Rolex’e göre). Tudor’un saat koleksiyonunda, aralarında seçim yapmakta zorlanacağınız geniş çapta giriş seviyesi saat modelleri bulunmaktadır.

Tüm bu seçenekler arasında en dikkat çekici modellerinden biri, kırmızı, mavi veya siyah renk seçenekleriyle bulunan, tek yönlü alüminyum çerçeveye sahip Tudor Black Bay dalış saatidir. 200 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahip, 41 mm kasası ve ünlü kar tanesi elleriyle son derece okunaklı bir kadrana sahiptir.

Tudor - Black Bay
Tudor – Black Bay


Bu harika saat, şirket içinde geliştirilen 70 saatlik güç rezervi olan otomatik bir hareket tarafından çalıştırılmaktadır. Çelik bir bilezik, deri veya kumaş kayış seçenekleri ile olsun, Tudor Black Bay saat modeli, mükemmel bir giriş seviyesi dalgıç saatidir.

Marka hakkında detaylı bilgi için “Tudor Saat Markası” yazımızı okuyabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir