1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

Tommy Hilfiger TH1790874 Erkek Kol Saati

Tommy Hilfiger TH1790874 Erkek Kol Saati
Tommy Hilfiger TH1790874
0


Tommy Hilfiger, popüler Amerikan moda markalarından biridir. Parfüm, tekstil, takı ve saat gibi geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Tommy Hilfiger saatleri, Movado tarafından üretilip, pazarlanmaktadır. Tommy Hilfiger tıpkı, Emporio Armani saat, Guess saat ve Michael Kors saat gibi, şık ve kalitelidir. Bu yazıda, son zamanlarda en çok tercih edilen Tommy Hilfiger TH1790874 saat modelini inceleyeceğim.

Tommy Hilfiger TH1790874 erkek kol saati modeli muhteşem bir tasarıma sahip ve bu haliyle oldukça zengin gözüküyor. Beyaz kadran ve altın kaplama paslanmaz çelik kasası şık ve göz alıcı.

Kadranın 12 tarafında Tommy Hilfiger logosu mevcut. Ayrıca kadranda, haftanın günlerini, tarihi ve 24 saatlik zaman dilimini gösteren üç küçük kadran bulunuyor. Krokodil baskılı kahverengi dana derisi kayış, modelin renkleri ile uyumlu ve şık tasarımı tamamlayan etkili bir seçim olmuş.

Saatin kasası sadece 12 mm kalınlığında olduğu için oldukça zarif bir görüntü sergiliyor. Saatin mekanizması Japon quartz teknolojisi içeriyor. Klasik kıyafetler ile giyecek bir saat arıyorsanız, Tommy Hilfiger TH1790874 erkek kol saati uygun bir model olacaktır.

Tommy Hilfiger TH1790874
Tommy Hilfiger TH1790874
Tommy Hilfiger TH1790874 Erkek Kol Saatinin Özellikleri

  • 44 mm ile günümüzün modasına uygun, ortalamaya göre biraz daha büyük kasalı bir saat modeli.
  • Kahverengi deri kayışı, saat üzerinde kullanılan renk tonları ile mükemmel uyum sağlamış ve saati olduğundan daha zengin göstermiş.
  • 50 m su geçirmezlik derecesine sahip. Bu yüksek bir derecedir. Günlük kullanımda ve duşta su geçirmeyeceğinin garantisidir.
  • Quartz saat mekanizması kullanılmıştır. Bu mekanizma sağlamlık ve doğruluk açısından en iyi mekanizmalardan biridir.
Artıları

  • Harika bir tasarıma sahip, Tommy Hilfiger gibi prestijli bir moda markasının kalitesini bir bakışta anlayabiliyorsunuz.
  • Çok güvenilir ve hemen herkes tarafından bilinen bir marka. 
  • Kadran içerisinde bulunan üç küçük gösterge ile farklı özellikleri bir arada barındırıyor.
Eksileri

  • Kadran içerisinde bulunan göstergeler saatin boyutu ile doğru orantılı olarak biraz küçük ve okunması zor. Gözlerinizde bir rahatsızlığınız yoksa bir süre sonra alışacaksınız.
  • Düşük ışıklı ortamlarda okunması biraz zor.


Tommy Hilfiger TH1790874
Tommy Hilfiger TH1790874
Tommy Hifiger TH1790874 Kullanıcı Yorumları

Bugüne kadar hemen hiç kimseden model ile alakalı ciddi bir şikayet duymadık. Çok az sayıda müşterinin saatin boyutu hakkında şikayetleri vardı. Genelde saati görmeden internetten alışveriş yapan insanlardı ve saatin boyutunun bu kadar büyük olmasına şaşırmışlardı.

Tommy Hilfiger TH1790874, klasik saat kasalarına göre, 44 mm çapı ile biraz daha büyüktür. Günümüzün modası, büyük kasalı saatleri popüler hale getirmiştir. Modayı takip eden ona uygun giyinen bir çok kişi için mükemmel bir seçim olacaktır. Model ile alakalı geri dönüşlerin çok büyük çoğunluğu genellikle olumludur. O yüzden bu şık ve uygun fiyatlı saat modelini önerebilirim.

Tommy Hilfiger TH1790874 saat modeli oldukça şık ve zengin bir tasarıma sahip. Klasik yada casual giyimler için harika bir saat. Bu modern saat tasarımı ile kullanan kişinin çok dikkat çekeceğinden emin olabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir