1. Anasayfa
  2. Saat Markaları

Tommy Hilfiger Saat

Tommy Hilfiger Saat
Tommy Hilfiger 1791476 Saat modeli
0

Dünyanın en popüler moda markalarından biri olan Tommy Hilfiger, saatleri, tekstil ürünleri, gözlükleri ve parfümleri ile bilinen bir moda markasıdır.

Tommy Hilfiger saatlerinin hangi ülkenin markası olduğunu, nerede üretildiğini, kalitesinin nasıl olduğunu ve kullanıcı yorumlarını inceleyeceğiz ama öncelikle markanın tarihi hakkında küçük bir bilgi verelim.Tommy Hilfiger Saat Tarihi

Moda tasarımcısı Tommy Hilfiger 24 Mart 1951 yılında doğmuştur. Hilfiger markasını lüks ve alt ürün grupları arasında konumlandırmıştır. Markanın imzası, kırmızı, beyaz ve mavi renklerin kullanımı ile oluşturulmuştur. Tommy Hilfiger, son derece popüler olan kendi markasını yaratmadan önce 1984 yılına kadar, çeşitli kişiler için tasarımlar yaparak, farklı alanlar da mağazalar açarak girişimlerde bulunmuştur.

Tommy Hilfiger 1791348 Saat Modeli
Tommy Hilfiger 1791348 Saat Modeli

İnişli çıkışlı ticari hayatı, yaşadığı iflaslar ve çalıştığı yerlerden kovulduktan sonra kendi markası için çalışmaya karar veren Hilfiger, 1984 yılında bir erkek giyim markasını yönetecek tasarımcı arayan Hintli girişimci Mohan Murjani ile anlaşma imzaladı.

Tommy Hilfiger, kurulduğu günden buyana zor zamanlar geçirmiş olsa da, bugün ürettiği moda ürünleri ile dünyanın en popüler markaları arasında yer almaktadır.Tommy Hilfiger Hangi Ülkenin Markasıdır?

Tommy Hilfiger, bir Amerikan moda markasıdır ve 1984 yılında kurulmuştur.Tommy Hilfiger Saatleri Kaliteli Midir?

Tommy Hilfiger saatleri Amerikan Movado Group bünyesindedir. Açıkçası geçmiş dönemlerde bazı saat modellerinde ciddi sorunlar oluyordu. Mekanik aksamda arıza ve kaplamasında oldukça problem görülüyordu. Aynı dönemde marka, tüm ürünlerinde büyük bir gerileme yaşıyordu. Radikal bir karar alan marka, tüm ürün koleksiyonunu tekrar gözden geçirdi ve baştan yarattı.

Bugün Tommy Hilfiger saatleri, şık ve güzel tasarımlarının yanı sıra oldukça kalitelidir. Son yıllarda en çok satılan moda saat markalarından biridir ve çok fazla satılmasına rağmen neredeyse hiç teknik servis dönüşü olmamaktadır.

Tommy Hilfiger 562557430 Saat Modeli
Tommy Hilfiger 562557430 Saat Modeli
Tommy Hilfiger Saatleri Nerede Üretiliyor?

Movado Group bünyesinde olan Tommy Hilfiger, şirketin uzak doğu fabrikalarında üretilmektedir. Ancak bu markanın kesinlikle kalitesiz ve kötü olduğu anlamına gelmez. Tommy saatleri fason olarak değil, Movado Grup’un kendi fabrikalarında üretilip, sıkı bir kalite kontrol sürecine tabii tutulmaktadır.Tommy Hilfiger Saat Yorumları

  • Tommy Hilfiger saatleri oldukça fonksiyonel bir mekanizmaya sahip.
  • Saatlerin de genellikle kronograf özelliği yoktur. Bunun yerine Tarih, haftanın günleri ve 24 saatlik zaman dilimlerini gösteren alt kadranları var.
  • Tommy saatleri günümüzün en popüler saat markalarından biri ve şuan dünyanın en çok satılan moda saat markası.
  • Erkek ve kadınlar için oldukça geniş bir koleksiyonu var. Aradığınız tarz mutlaka Tommy koleksiyonları içerisinde vardır.
  • Saatleri klasik saat tasarımlarına göre biraz büyük ve kalındır. Buna rağmen çok güzel saatlere sahip ve günümüzün modasını yansıtıyor.
  • Tommy saatleri paslanmaz çelik ve anti alerjiktir. Hassas bir cildiniz olsa bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Tommy Hilfiger saatleri çok konforlu ve rahattır.
  • Marka, oldukça geniş kadın saat koleksiyonuna sahiptir.
  • Neredeyse tüm modelleri her gün kullanılabilecek harika tasarımlara sahiptir.

Tommy Hilfiger 1781976 Saat Modeli
Tommy Hilfiger 1781976 Saat Modeli

Tommy Hilfiger modelleri, tasarımları ve kaliteleri ile son yıllarda moda saatleri sektörünü ele geçirmeyi başardı. Marka kaliteli bir saatin kusursuz, güvenilir performansını ve spor kıyafetleri ile bilinen Amerikan tarzının en iyi temsilcisidir.  Tommy Hilfiger saat markası, kusursuz tarzlara ve istisnai değerlere sahip saatler üretmek için çok çaba harcadı ve bunu başardı. Bugün Movado Grup ile işbirliği içerisinde olan marka, kaliteli işçiliğini havalı ve sofistike tarz ile birleştirmeyi başarıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir