1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

TAG Heuer Formula 1 Chronograph

TAG Heuer Formula 1 Chronograph
TAG Heuer Formula 1 Saat Modeli
0

TAG Heuer, motor yarışları dünyası ile kurulduğu tarihten beri büyük işbirliği içerisindedir ve bu ilişkisi sayesinde spor zamanlayıcıları konusunda büyük buluşlardan bazılarını gerçekleştirmiştir. 

TAG Heuer Formula 1 koleksiyonları, bu özel ilişkiyi yansıtan muhteşem modellerden oluşuyor ve motor sporları ile markanın birlikteliğini mükemmel bir şekilde yansıtıyor.

TAG Heuer Formula 1 Chronograph modeli günlük kullanım için harika bir saattir ve en çok satan TAG Heuer modellerinin başında gelmektedir. Titanyum kaplı çelik kasası vardır ve sağlam paslanmaz çelik bilezik ile desteklenmektedir. Modelde üç kronograf sayacı bulunurken, parlak ışıklı işaretleri, siyah kadran üzerinde oldukça dikkat çekici bir görüntü oluşturuyor.

TAG Heuer Formula 1 Saat Modeli
TAG Heuer Formula 1 Saat Modeli


Tag Heuer saat markası hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz markayı derinlemesine incelediğimiz “Tag Heuer Saat” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca Tag Heuer’in saat dünyasına yaptığı katkılar için “TAG Heuer Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir