1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

TAG Heuer Autavia Isograph Modeli

TAG Heuer Autavia Isograph Modeli
TAG Heuer - Autavia Isograph Watch Erkek Kol Saati
0

Ünlü TAG Heuer Autavia, adını hem AUTOmobile hem de Aviation sektörü için oluşturulan ilk gösterge tablosundan almaktadır. İlk nesil 1933-1957 yıllarında Autavia modellerinin ve 1960’ların efsanevi motor sporları için üretilen modellerin tasarım özelliklerini benimseyen yeni TAG Heuer Autavia Isograph saat modeli, artık efsaneler arasında olan TAG Heuer Autavia koleksiyonunu tekrar hayata döndürüyor.

Paslanmaz çelik kasası 42 mm çapındadır ve 1960’lı yıllarda olduğu gibi ünlü cırcırlı döner bezele sahiptir. Kasa arkasına, her iki sektörü temsilen pervane ve lastik işlenmiştir.

Yeni TAG Heuer Autavia modelleri, vintage tarzı en iyi yansıtan ve rahat bir kullanım sunan beyaz dikişli dana derisi kayış ile üretilmektedir.

TAG Heuer Autavia Isograph Erkek Kol Saati
TAG Heuer – Autavia Isograph Erkek Kol Saati


Tag Heuer saat markası hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz markayı derinlemesine incelediğimiz “Tag Heuer Saat” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca Tag Heuer’in saat dünyasına yaptığı katkılar için “TAG Heuer Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir