1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

Seiko Prospex PADI Erkek Saat Modeli

Seiko Prospex PADI Erkek Saat Modeli
Seiko Prospex PADI Erkek Saati
0

42 mm kasa çapındaki bu otomatik saat, kalibre 6R15 hareketi kullanmaktadır. Profesyonel dalgıçlar için en iyi kol saatlerinden birisi olan Seiko Prospex’in kadranının saat altı pozisyonunda Profesyonel Dalış Eğitmenleri Birliği logosu bulunmaktadır. Mineral kristal saat camı darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Seiko Prospex, 200 metre gibi ciddi bir su geçirmezlik derecesine sahiptir. Ayrıca saat üç pozisyonunda bir tarih penceresi vardır. İndekslerle birlikte kalın şekilde tasarlanmış saat ve dakika göstergeleri üzerindeki Lumibrite kaplama, su altında saati okumak için büyük kolaylık sağlamaktadır. Seiko Prospex, koleksiyonunun oldukça farklı versiyonları vardır. Çelik ya da silikon kayış tercih edebilirsiniz. Bir dalgıç saati olmasına rağmen şık tasarımı sayesinde günlük kullanım için de son derece uygundur.

Seiko Prospex PADI Erkek Saati
Seiko Prospex PADI Erkek Saati


Seiko saat hakkında detaylı bilgi edinmek için “Seiko Saat” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca üst düzey teknolojisi ile son derece estetik modeller üreten Seiko saat markasının diğer modellerine “2019 Yılının En İyi Seiko Saat Modelleri” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir