Post Image

Omega De Ville Ladymatic Co-Axial Kadın Saat Modeli


İlk kez 1955 yılında piyasaya sürülen Omega De Ville Ladymatic saat modeli, özellikle kadınlar için üretilen ilk otomatik saat modellerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Omega, saat dünyasında kadınlar için artık çok fazla üretilmeyen mekanik saatleri tekrar sunmak istedi ve bunun için Ladymatic koleksiyonunu tasarladı. Daha sonra koleksiyon üretimini durdurdu ve 2011 yılında Baselworld’de yeniden tanıtıldı ve büyük övgü aldı.

Omega’nın anti manyetik şoklara karşı dayanıklı olan ve bu inanılmaz saati bu kadar dayanıklı hale getiren, 50 saatlik inanılmaz bir güç rezervine sahip Co-Axial kalibreli 8521’dir. Bu inanılmaz mekanizmayı açık olan kasa arkasından da takip edebilirsiniz.

Omega De Ville Ladymatic kadın saat modeli zarif görünümlü olsa da en dayanıklı kadın saat modellerinden biridir. 34 mm kasa çapına sahip olan Ladymatic, 18 ayar kırmızı altın kasaya sahip. Beyaz sedef kadranı, en çok göze çarpan detaylarından biridir.

Omega De Ville Ladymatic Co-Axial Kadın Saat Modeli
Omega De Ville Ladymatic Co-Axial Kadın Saat Modeli


Rose altın detaylarla çevrelenmiş elmas indeksleri ve saat üç yönüne okunaklı bir tarih göstergesi vardır. Bezelinde ve kadranında kullanılan elmas döşemeler ise, bu zarif saat modelinin lüks bir aksesuar olduğunu doğruluyor.

Daha fazla kadın saat modeli için “2018’in En İyi 10 Kadın Saati Modeli” yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca “2019 Yılının En İyi Kadın Saatleri” yazımızı da gözden geçirmeyi unutmayın.


Bir cevap yazın