Post Image

Jaeger LeCoultre – Reverso Squadra Lady Duetto Pink Gold Kadın Saati


Jaeger -Le-Coultre Reverso, İsviçre saatçilik tarihinde önemli bir yeri olan, ikonik saat markalarından biridir. Markanın arkasında büyük bir tarih ve inovasyon geçmişi vardır. Yaklaşık 90 yıl önce piyasaya sürülen Reverso modeli, döneminin en özel saat modellerinden biridir ve günümüzde halen bu popüleritesini korumaktadır.

Tersine döndürülebilen bir kasaya sahip olan model, geçmişte Polo oyuncuları için bir ihtiyaç olarak üretilmiştir. Polo maçları bugün kadınlar ve erkekler için büyük bir sorun teşkil etmese de, bu ikonik saat modeli bugün bile tasarımı ile göz kamaştırmaya devam etmekte.

Jaeger-LeCoultre - Reverso Squadra Lady Duetto Pink Gold Saat Modeli
Jaeger-LeCoultre – Reverso Squadra Lady Duetto Pink Gold Saat Modeli

Jaeger-LeCoultre Reverso Squadra Lady Duetto Pink Gold modeli, parlatılmış, büyük guilloche kadran ve cilalanmış altın kaplama bir yüzeye sahiptir. Görünür rotor tasarımı ile siyah kadranı ortaya çıkarır. Suya dayanıklı model, 1.25 karat 73 pave elmas içeren pembe altın kasadan yapılmıştır.

Modelin siyah timsah derisi kayışı vardır ancak, piyasada siyah silikon kayışlı ya da tamamen çelik versiyonları da bulunmaktadır. Otomatik mekanizması Jaeger-LeCoultre markasından beklenildiği gibi oldukça hassastır.

Bir cevap yazın