Post Image

Esprit Saat


Pozitif bakış açısı temeli ile yola çıkan Esprit, 60’lı yılların devrimci ruhundan ilham alan tasarımları ile kullanıcıları iyi hissettirmeyi kendisine felsefe edinmiştir. Esprit saatlerin başarı öyküsü, kaliteyi temel alarak özenle seçilmiş modaya uygun tasarımları ile insanların beğenilerini kazanıp ve bunu sürdürülebilir hale getirmesinde saklı.

Bu kuruluş değerlerine bugünde sıkı sıkıya sarılmaya devam eden Esprit, dünyada 40 ülkede satışı yapılan global bir marka olmayı başarmıştır.

Esprit ES109382002 Kadın Saati
Esprit ES109382002 Kadın Saati
Esprit Tarihi

Marka, 1963 yılında otostop çekerken tanışan Doug Tomkins ve Susie Russel bir birinden çok etkilendiler ve 3 ay içerisinde evlendiler. İkili 5 yıl sonra moda tarihini yeniden yazmaya başlayacakları Esprit şirketini kurdular.

Esprit ES1L019M0075 Kadın Saati
Esprit ES1L019M0075 Kadın Saati
Esprit Hangi Ülkenin Markasıdır? Nerede Üretilmektedir?

Esprit, Amerikan menşeli bir markadır. San Francisco, Kaliforniya’da kurulmuştur. Şirketin bugün Almanya ve Hong Kong’ta merkezleri vardır ve saatleri Egana Holdings tarafından üretilmektedir. Saatler ve aksesuarlar şirketin uzak doğu fabrikasında üretilmektedir.

Esprit ES1L100M0105 Kadın Saati
Esprit ES1L100M0105 Kadın Saati
Esprit Saatleri Kaliteli Midir?

Esprit, kalite ve fiyat performansı olarak karşılaştırıldığında kesinlikle hakkını veren saatlere sahiptir. Her şeyden önce Esprit bir moda markasıdır ve insanları önce tasarımları ile cezbetmeyi amaçlar. Bu yüzden tasarım olarak harika saatlere sahiptir. Fiyat açısından da oldukça ekonomik saatleri vardır. Pahalı saat markalarında olduğu gibi bir kalite beklentiniz varsa sizi hayal kırıklığına uğratabilir, ancak markanın saat üretiminde kullandığı materyaller oldukça kalitelidir ve muadillerine göre sağlamdır.

Esprit ES1L117M0075 Kadın Saati
Esprit ES1L117M0075 Kadın Saati
Esprit Saat Markası Kullanıcı Yorumları

Esprit saatleri genelde renkli, heyacanlı ve sıradışı tasarımları ile popülerdir. Tüm bu özellikler de markanın kurucu değerlerini oluşturmaktadır. Çok yüksek kalite aramayan, moda ürünleri kullanmayı seven kişiler için Esprit saatleri mükemmel seçeneklerdir. Markanın kullanıcıları da yorumlarında genellikle bu detayları ön plana çıkarmaktadır. İşte o Esprit saatleri hakkında o yorumlardan bazıları;

  • Esprit saatleri düşünülenden çok daha iyidir. Her detayı oldukça belirgin. Esprit bir saat üreticisi olmamasına rağmen oldukça kaliteli.
  • Tüm işlevleri mükemmel şekilde çalışan saatleri var. Satın almadan önce çekincelerim vardı ama gerçekten çok memnun kaldım. Bu fiyata daha kaliteli saat markası bulmak oldukça zor olsa gerek.
  • Markanın her türlü tarz sahiplerine hitap eden çok geniş bir koleksiyonu var. Sportif, klasik veya günlük, nasıl bir model arıyor olursanız olun Esprit saat modelleri içerisinde mutlaka bulabilirsiniz.
  • Markanın saatleri çok büyük değil, bileğin üzerinde çok konforlu duruyor. Gerçekten çok rahat kullanımı var. İyi izlenimi olan sağlam modeller. Esprit gerçekten güzel ürünler yapan, iyi bir saat markası.BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın