1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

En Popüler Fossil Erkek Saat Modelleri

En Popüler Fossil Erkek Saat Modelleri
fossil
0


Bu yazımızda uygun ve kaliteli saatleri ile tanınan Fossil saat markasının birbirinden güzel, en popüler 5 erkek saat modelini inceleyeceğiz. Moda saatleri deyince piyasadaki en büyük markalardan biri olarak kabul edilen Fossil saat, herkese hitap eden şık saat tasarımları ile büyük kitlelerin beğenisi kazanmayı başarmış bir markadır. Fossil hakkında detaylı bilgiye, markayı bütünüyle incelediğimiz “Fossil Saat İncelemesi” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Fossil erkek saat modelleri içerisinde mutlaka ilginizi çeken bir saat bulacaksınız.1. Fossil FS4735 Kahverengi Deri Kayışlı Quartz Erkek Saat Modeli

FS4735 referanslı kahverengi deri kayışlı erkek kol saati, Fossil saat markasının en popüler ve şık saatlerinden biridir. Klasik kasası ile zarif ve zengin bir kalite sunmaktadır.

Fossil - FS4735
Fossil – FS4735

Pilli ve kronograflı mekanizması ile, krem rengi roman rakamlı saat indeksleri ile net bir görünüm sunan FS4735, 50 metre su geçirmezlik derecesi ile en iyi Fossil saatler listemize girmeyi sonuna kadar hak ediyor.

Detaylı bilgi için: Fossil FS4735 saat modeli incelemesini okuyabilirsiniz.2. Fossil FS4835 Lacivert Deri Kayışlı Quartz Erkek Saat Modeli

Fossil FS4835 lacivert deri kayışlı saat modeli de, FS4735 modeli ile aynı tasarıma sahip bir diğer popüler Fossil saatlerden biridir.

Fossil - FS4835
Fossil – FS4835

Bizimde en çok sevdiğimiz Fossil saat modellerinden biri olan Fossil FS4835, lacivert rengi ve rose kaplama kasası ile çok şık duruyor. FS4735 gibi roman rakamları kullanılan kadranı, lacivert kordonu ile mükemmel bir bütünlük sergiliyor. Japon quartz mekanizma kullanılan model, 50 metre su geçirmezlik derecesine sahiptir.

Detaylı bilgi için: Fossil FS4835 saat modeli incelemesini okuyabilirsiniz.3. Fossil JR1401 Çelik Bilezikli Büyük Kasalı Erkek Kol Saati Modeli

Bildiğiniz gibi büyük kasalı kol saatleri günümüzde çok popüler. Fossil JR1401 erkek kol saati modeli de bu modaya uygun büyük kasalı bir kol saatidir.

Fossil - JR1401
Fossil – JR1401

Saat, 50 mm çapında 15 mm kalınlığında kasa ölçülerine sahiptir ve gri kaplaması sayesinde şık bir tasarıma sahip olan saate bir kez bakan bir daha bakıyor. Japon quartz mekanizmalı olan saat aynı zamanda kronograf özelliği ile de oldukça işlevseldir.

Kadranda kullanışlı bir tarih fonksiyonu da vardır. 50 m su geçirmezlik derecesine sahip JR1401 Fossil erkek kol saati modeli, günümüzün modasını takip eden ve dikkat çekici saatler kullanmayı seven kişiler için son derece güzel bir modeldir.

Detaylı bilgi için: Fossil JR1401 saat modeli incelemesini okuyabilirsiniz.4. Fossil CH2600 Multi Fonksiyonel Paslanmaz Çelik Erkek Kol Saati Modeli

Bir diğer en çok satan Fossil saat modellerinden olan çoklu fonksiyona sahip CH2600 Fossil erkek kol saati.

Fossil - FCH2600
Fossil – CH2600

Markanın en özel modellerinden biridir. 316L paslanmaz çelikten üretilen saat, tercih edilen siyah kadran ile oldukça dikkat çekici bir görünüme sahip. Saat indeksleri ve akrep ile yelkovanında kullanılan fosfor karanlık ortamlarda bile son derece okunaklı olmasına imkan sağlıyor.

Kronograf özelliği olan saat, kadran üzerinde tarih göstergesine de sahip. Ayrıca bezel üzerinde takimetre özelliği de mevcuttur. Bu Modelde de diğer Fossil saatler gibi Japon quartz mekanizma kullanılmıştır.

Detaylı bilgi için: Fossil CH2600 saat modeli incelemesini okuyabilirsiniz.5. Fossil CH2890 Kronograflı Kahverengi Deri Kayışlı Erkek Saat Modeli

Fossil saat markasının en eski modellerinden biri olan CH2890, tasarımı ile fark yaratan, piyasaya çıktığı günden beri en çok tercih edilen, Fossil saat modellerinden biridir.

Fossil - FCH2890
Fossil – CH2890

Güzel bir beyaz kadran ile üretilen Fossil CH2890, 45 mm kasa çapına sahiptir. Aynı şekilde, bileklik gibi tasarlanmış kahverengi deri kayışı saatin kadranı ile oldukça uyumlu gözükürken, bileğinizi kaplayan kayışı çok gösterişli ve ergonomik bir kullanım sunuyor.

Önceki popüler Fossil saat modelleri gibi CH2890 da oldukça okunaklı bir kadrana sahip. 24 saatlik zaman dilimi ve kronograf göstergeleri olan kadranın üzerinde ayrıca tarih göstergesi de bulunmaktadır. 100 metre su geçirmezlik derecesine sahip saatte, Japon quartz mekanizma kullanılmıştır.

Detaylı bilgi için: Fossil CH2890 saat modeli incelemesini okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda uzun zamandan beri en çok tercih edilen ve popülerliğini sürekli koruyan 5 Fossil erkek saat modellerini önermeye çalıştık. Uygun fiyatlı ancak kaliteli ve şık bir saat markası arıyorsanız Fossil saate mutlaka göz atmalısınız.

Ayrıca, “2019 Yılının En iyi 10 Fossil Saat Modeli” yazımızı okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir