1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

En Popüler Diesel Erkek Saat Modelleri

En Popüler Diesel Erkek Saat Modelleri
diesel dz7315
0


Diesel saatin en popüler 4 modeline geçmeden önce, Diesel saat nerede üretiliyor? hangi ülkenin markası? kurucusu kim? gibi detaylı bilgileri öğrenmek isterseniz, Diesel saat markasını detaylı incelediğimiz “Diesel Saat İncelemesi” yazımızı okuyabilirsiniz.

Büyük kasa saatler denince aklımıza gelen ilk marka elbette Diesel oluyor. Bu yazımızda neredeyse tüm modelleri popüler olup, tasarımlarında kendi imzasını taşıyan, Diesel Saat Markasının en çok satan, 4 kol saati modelini inceleyeceğiz.1. Diesel – DZ4282 Mega Chef Kronograflı Erkek Kol Saati

Erkeler için en iyi Diesel saatlerinden biri olan dz4282, uzun zamandır markanın en popüler modelleri arasındadır. Eğer siyah büyük kasalı saatleri seviyorsanız dz4282 en ideal modellerden birisidir. Birçok farklı renk versiyonu olan modelin, deri kayış ve silikon kayışlı versiyonları da vardır.

Diesel dz4282
Diesel – dz4282

Saatin 51 mm kasası, oldukça iddialı boyutu ile dikkat çekiyor. Tüm Diesel saatlerde olduğu gibi bu saatte de, zamanı doğru ölçen, güvenilir, Japon yapımı quartz mekanizma kullanılmaktadır. Aynı zamanda 100 metre derinliğe kadar su geçirmeme özelliğine sahiptir.2. Diesel – DZ1437 Silikon Kayışlı Erkek Kol Saati

Sırada çok uygun fiyatlı bir Diesel saat var. dz1437 silikon kayışlı siyah erkek modeli, markanın kalite fiyat karşılaştırıldığında en iyi performansa sahip modellerinden biridir.

Diesel dz1437
Diesel – dz1437

Siyah kadrana sahip modelin okunmasını kolaylaştırmak için beyaz saniye ve fosforlu akrep-yelkovan kullanılmıştır. Saatin 44 mm çapında paslanmaz çelikten oluşan kasasının üzeri iyon kaplamadır ve kullanılan siyah silikon kayışı ile konforlu bir kullanım sağlamaktadır.

Bir önce ki modelde olduğu gibi bu saat modelin de Japon quartz mekanizma kullanılmaktadır. 50 metre derinliğe kadar su geçirmez.3. Diesel – DZ7314 Kahverengi Deri Kayışlı Erkek Kol Saati

Diesel dz7314 modeli, 57 mm kasa çapı ve 15 mm olan kalınlığı ile en büyük Diesel saat modelidir. İddialı saatlerden hoşlanıyorsanız, sizin için uygun bir seçim olabilir.

Diesel dz7314
Diesel – dz7314

Bu çarpıcı Diesel saat modelinin kadranın içinde 4 adet farklı saat bulunmaktadır. Kronograflı bir mekanizması olan saatin, saat 3 yönünde bir de tarih göstergesi vardır.

Diesel saatler içerisinde en komplike modellerden biri olan dz7314, Japon quartz mekanizma kullanmaktadır. Bu gösterişli modelin en büyük handikapı 30 m su geçirmezlik derecesine sahip olmasıdır. Deri kayışlı bir saat olduğu için, mümkün oldukça su ile temastan uzak tutmanız gerekmektedir.4. Diesel – DZ4297 Deri Kayışlı Erkek Kol Saati Modeli

En iyi 4 Diesel saat modelinin sonuncusuna geldik. Diesel’in büyük boy saatlerinden biri olan dz4297, markanın en şık saatlerinden biri.

Diesel dz4297
Diesel – dz4297

Bu saat, 49 mm kasa çapı ve 19 mm kasa kalınlığına sahip. Büyük kasalı bir saat olmasına rağmen, kasanın tarzı nedeniyle en ince bilekte bile çok ergonomik bir kullanıma sahip. PVD rose altın kaplama kasası ve siyah deri kayışı ile göz kamaştırıcı bir saat.

Bu Diesel saatte de, her zaman doğruyu gösteren hassas Japon quartz mekanizma kullanılmıştır. En şık saat modellerinden biri olan dz4297, 100 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahiptir.

Sıra dışı tasarımları, kendine özgü stilleri ile Diesel saat, tarz sahibi, kendine güvenen kimseler için en önemli moda saatlerinden birisidir. Çok geniş bir ürün yelpazesi olan Diesel saat modelleri içinde, herkesin tarzına uygun saatler bulmak mümkün.

Diesel saat hakkında detaylı bilgi edinmek için, “Diesel Saat” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca “2019 Yılının En İyi Diesel Saat Modelleri” yazımızı inceleyebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir