1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

En Popüler 5 Armani Exchange Erkek Saat Modeli

En Popüler 5 Armani Exchange Erkek Saat Modeli
Armani Exchange AX1214
0


Armani, şık kıyafetleri, gözlükleri, aksesuarları, kozmetik ürünleri ve parfümleri ile çok geniş bir ürün yelpazesinde hizmet veren birinci sınıf bir moda markasıdır. Moda ve stil yaratma konusunda çok uzun yıllara dayanan deneyimi ile yeni koleksiyonu olan Armani Exchange saatlerini piyasaya çıkardı.

Armani Exchange saatleri, Armani tarafından dünyaya sunulan en iyi moda aksesuarlarından birisini oluşturuyor. Armani Exchange saat koleksiyonu, hem özel gecelerde hem gündelik olarak kullanılabilecek, yüksek kaliteli malzemeler ve harika tasarımları ile mükemmel görünür. Aşağıda nereye giderseniz gidin, tarzınızı tamamlayacak, fark yaratacak, birbirinden güzel 5 Armani Exchange erkek saat modeli listesi bulunmaktadır.


1. Armani Exchange – AX2104 Erkek Kol Saati

Çelik kordon ve yuvarlak kasa tasarımı ile Armani Exchange AX2104 en çok tercih edilen erkek kol saati modellerinden biridir.

Armani Exchange AX2104
Armani Exchange AX2104

Çok zarif ve şık bir üründür. Saat siyah iyon kaplama ve paslanmaz çelikten üretilmiştir. Saatin kordonu, katlanabilen ve bir basma düğmesi ile sabitlenmiş güvenilir klips sistemlidir.

Kadran tasarımı oldukça hoş ve işlemelidir. Kullanıcının günün tarihini takip etmesi için bir tarih gösterge fonksiyonuna sahiptir. Armani Exchange AX2104 erkek kol saati modelinin, 50 metre su geçirmezlik derecesi vardır ve çok dayanıklı bir saattir.


2. Armani Exchange – AX1326 Kronograflı Erkek Kol Saati

Armani Exchange AX1326 Kronograflı erkek kol saati modeli çok şık bir siyah kadrana sahiptir.

Armani Exchange AX1326
Armani Exchange AX1326

Pil ile çalışır ve bu özelliği sayesinde çok hassas ve doğru zaman tutar. Siyah kadran üzerinde dakikaları takip etmek için yerleştirilen çelik renk indeksler sayesinde çok kolay okunabilir. Ayrıca tarih göstergesi de mevcuttur.

Siyah renkli ve farklı aksesuarlar ile uyumlu olacak spor bir siyah silikon kayışı vardır. Armani Exchange AX1326 saat modeli, hem hafif hem de sağlam olması için çok dayanıklı olan polikarbon malzemeden üretilmiştir.


3. Armani Exchange – AX2145 Erkek Kol Saati

Altın kaplama klasik erkek saat modeli arayanlar ve bu tarz saatleri sevenler için Armani Exchange AX2145 harika bir seçenek olabilir.

Armani Exchange AX2145
Armani Exchange – AX2145

Klasik bir gösterişe sahip olan AX2145 siyak kadranı ile oldukça çekici bir saat. Siyah kadran üzerine işlenen altın rengi indeksler kordon ile bir bütünlük oluşturarak saati tamamlıyor. Armani Exchange AX2145 50 metre suya dayanıklıdır.


4. Armani Exchange – AX1214 Kronograflı Erkek Kol Saati

Uzun yıllar kullanmak için sağlam ve dayanıklı bir kol saati arıyorsanız, Armani Exchange AX1214 kronograflı erkek kol saati modelinden başkasına bakmanıza gerek yok.

Armani Exchange AX1214
Armani Exchange – AX1214

Sağlam olmasının yanı sıra her türlü durumda kullanmak için mükemmel ve kusursuz bir tasarıma sahiptir. Gümüş renkli bileklik tipi kordonu sayesinde resmi kıyafetler ile giyildiğinde hoş bir tamamlayıcı olur.

Kordonu, kolay açma kapama sistemine sahip tek düğmeli bir klips vardır. Siyah renkli bir kadranı olan AX1214 erkek saat modelinin en belirgin özellikleri, tarih, kronograf ve 24 saatlik zaman göstergesidir. Kullanışlı özellikleri ve üstün tasarımı ile bu saat erkek saat koleksiyonları içinde mükemmel bir seçenektir.


5. Armani Exchange – AX2058 Kronograflı Erkek Kol Saati

Günümüzün modasına uygun olarak büyük kasalı olsun ama zarifte bir saat olsun diyorsanız, Armani Exchange AX2058 aradığınız model olabilir.

Armani Exchange - AX2058
Armani Exchange – AX2058

Çok basit ve kullanışlı bir tasarıma sahip zarif bir saat. 45 mm kasa çapı ve 12 mm kasa kalınlığı olmasına rağmen, tasarımında ki incelik saati çok kibar ve zarif göstermektedir. Saat hem gündelik spor kıyafetler ile hem de resmi kıyafetler ile rahatlıkla kullanılabilir.

Renginden dolayı hemen her kıyafet için uyumludur. Kordon bağlantı noktalarının standart olmasından dolayı da ileri de çelik kordondan sıkıldığınız da deri yada silikon kayış ile değiştirebilir, aynı saati 3 farklı modelmiş gibi kullanabilirsiniz.


Armani Exchange Saat: Mükemmel Tasarım ve İşlevsellik

Armani Exchange saatleri, aynı anda hem görsel olarak çekici ve hem de çok kullanışlı saatlerdir. Aynı anda hem stil hem de işlevsellik olarak bu kadar kullanışlı olan moda saat markası çok azdır. Kullanışlı özellikleri ve çok farklı tasarımlara sahip koleksiyonu ile kullanıcılarına çeşitli seçenekler sunar. Armani Exchange saat koleksiyonu içersinde mutlaka aradığını özellik ve tarzda saat bulacaksınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir