En Popüler 3 SKAGEN Erkek Saat ModeliErkekler her zaman kıyafetlerine uyan, kişiliğini yansıtan saat modelleri arayışındadır. Skagen saatleri günümüz modasından biraz uzak, ince ve zarif saatler yapmakla beraber, tasarımlarında kendi imzasını taşıyan nadir saat markalarından biridir. Skagen, Danimarka saat işçiliğine sahip sofistike saatler arayan erkekler için, birbirinden güzel saat modelleri üretmektedir.

Skagen saat, minimalist saat tasarımlarını, basitlik, sadelik ve estetik ile birleştirerek, herkesin ulaşabileceği bir fiyat politikası izlemektedir. Dolayısı ile bu özellikler Skagen’i iyi saat markaları arasına sokmaya yetiyor. Bugün en çok satılan, saat kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen üç erkek Skagen saat modelini inceleyeceğiz.1. Skagen – SKW6007 Titanyum Erkek Kol Saati Modeli

SKW6007 titanyum erkek kol saati modeli, Skagen saat koleksiyonu için en değerli modellerden biridir. Oldukça konforlu olan saat, kalite ve mükemmel malzeme seçimi ile dikkatlice tasarlanmıştır.

SKAGEN - SKW6007
Skagen – SKW6007

Oldukça ince bir kasa yapısı vardır ve ona uygun kordon tasarımı ile uyumlu bir görüntüsü vardır. 39 mm kasa çapına sahip saatin parlak bir kadranı ve kadranın içinde numaraların bulunduğu turuncu bir şerit göstergesi vardır. Cam olarak, sıkıştırılmış mineral saat camı kullanılmıştır, darbelere çiziklere karşı oldukça dayanıklıdır.

Hasır kordon tercih edilen modelde, saatin tokası, geleneksel Skagen hasır kordon tokası olan üç aşamalı kilit sistemine sahiptir. Skagen SKW6007 gerçekten, hem duruşu, hem konforu göz önüne alındığında harika bir kol saatidir.2. Skagen – SKW6180 Erkek Kol Saati Modeli

Önereceğimiz bir sonraki erkek saat modeli, harika bir analog saat olan Skagen SKW6180. Bu model aynı zamanda Skagen saat koleksiyonun en ince ve güzel saatlerinden biri.

Skagen - SKW6180
Skagen – SKW6180

Duman grisi paslanmaz çelik ve aynı özellikte hasır hasır kordona sahip. SKW6180 modelinin kasa çapı 40 mm’dir. Bu modelin bu kadar çekici ve güzel bir diğer özelliği de kadranında kullanılan renk kombinasyonudur.

Kasa ve kordondan biraz daha açık renkli olan kadran ışığın yansımasına göre küçük renk değişikliklerine uğruyor. Aynı zamanda kadran üzerinde haftanın günlerini ve tarihi gösteren ayrı ayrı iki küçük kadran daha bulunmaktadır.3. Skagen – 233XLTTM Erkek Kol Saati Modeli

Şık ve verdiği paranın karşılığını gerek kalite gerek şıklık olarak almak isteyen erkekler için Skagen, koleksiyonunda birbirinden güzel saat modelleri bulunduruyor. Skagen 233XLTTM de bu modellerden sadece biri.

SKAGEN 233XLTTM
Skagen – 233XLTTM

Gerçek çeliğe estetik kazandırarak renklendirilmiş, şık ve modern bir tasarıma sahip saattir. Fiyat performans karşılaştırması yaptığınızda Skagen 233XLTTM aklınızda hiçbir soru işareti bırakmayacaktır. Saat paslanmaz çelikten üretilmiştir ve kordonu benzersiz şekilde örme çelik olarak üretilmiştir. Bu yüksek kaliteli malzemeler saatin özelliklerine katkıda bulunur ve modelin kalitesi ve tasarımına direkt olarak etki eder.

Skagen 233XLTTM verdiğiniz her kuruşa değer ve böyle bir saat modeline sahip olmak kendinizi ayrıcalıklı hissetmenize neden olabilir. Saati bileğinize taktığınızda farkını hemen hissedeceksiniz.

Sonuç olarak, Skagen erkek kol saati modellerinin hepsi birbirinden güzeldir. Ayrıca, Skagen erkek saatleri sadece bu 3 model ile sınırlı değildir. Deri kayışlı, çelik kordonlu bir çok model mevcut. Biz sadece en çok tercih edilen erkek modellerini listelemeye çalıştık. Skagen’in diğer modellerini inceleyerek çok farklı tasarımlarda, sizin için en uygun olan saat modelini bulabilirsiniz.


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir