1. Anasayfa
 2. Genel

En İyi Michael Kors Erkek Saat Modelleri

En İyi Michael Kors Erkek Saat Modelleri
0

En İyi Michael Kors Erkek Saat Modelleri 

 

En iyi Michael Kors erkek saat modelleri hemen her zaman saat tutkunları tarafından sürekli olarak tercih edilmektedir. Aslında modern teknolojinin gelişmesi ile beraber akıllı telefonlardan tabletlere, bilgisayar ekranlarından televizyon ekranlarına kadar her yer saatlerle dolu. Buna rağmen, kolunuzda olan klasik ve ilgi uyandıran bir saat modelinin yerini hiçbir şey tutmuyor. Kol saatleri, ister moda olsun ister koleksiyonluk olsun, sahip olunması her zaman keyif uyandıran öğelerdir. Artık o kadar şanslıyız ki, her erkeğin ihtiyaçlarına uygun sayısız tasarım ve stille piyasada birçok saat markası bulunmaktadır. Saat dünyasında, ürettiği saat modelleri iz bırakan markalardan biri de Michael Kors. Dünyanın en popüler ve sofistike moda markalarından birisi olan Michael Kors, ürettiği saatleri ile podyum şıklığını bileğinize taşımayı başarıyor. Michael Kors erkek saat modelleri, tasarımları ile tüketicilerin günlük yaşamlarına, aykırıya kaçmadan rahatlıkla uyum sağlıyor. Rose altın, iyon kaplama gibi çağdaş malzemelerin kullanıldığı Michael Kors erkek saat modelleri, her durum için en iyi kombinasyonları olan orijinal ve benzersiz tasarımlara sahiptir. 

 

En İyi Michael Kors Erkek Saat Modelleri 

 

1 – Michael Kors MK8077 Altın Kaplama Erkek Saat Modeli

Türünün tek benzeri olan saat modellerinden birisi olan Michael Kors MK8077 erkek kol saati son yılların modasına en çok uyan tasarımlardan birisidir. Bu büyük kasalı erkek kol saati, tasarımının hemen her detayında altın tonlarının karmaşık ayrıntılarını cömertçe sergiliyor. Michael Kors erkek saat modelleri arasında ilk tasarımlardan birisi olan MK8077, bulunduğu her ortamda tüm dikkatleri üzerinde toplayabilir. Paslanmaz çelik kasaya mükemmel şekilde uyum sağlamış, zarif bir altın rengine sahip olan dudak uçuklatacak kadar güzel ve konforlu bir bilekliğe sahiptir. 

 

Michael Kors MK8077 Özellikleri

 

 • Altın kaplama
 • Paslanmaz çelik bilezik
 • 45 mm pembe altın rengi paslanmaz çelik kasa

2 – Michael Kors MK8286 Altın Kaplama Erkek Kol Saati

Küçük detaylara önem veren bir yanınız varsa, Michael Kors MK8286 erkek saat modelinin her parçasına hayran olacaksınız. Michael Kors MK8286, parlak ibreleri, üç alt kadranı, logolu siyah kadranı ve 12 pozisyonunda Romen rakamları bulunan yuvarlak bir saat modelidir. Michael Kors MK8286 erkek saat modeli, altın tonlu paslanmaz çeliği, dokulu bezeli ile göz alıcı bir çekiciliğe sahiptir. Erkek arkadaşına hediye saat almayı düşünen bir kadınsanız mükemmel bir seçenektir. MK8285 aynı zamanda, kolunda biraz daha parıltı isteyenler için paslanmaz çelikten yapılmış altın rengi bir bileklik ile birlikte çift basmalı bir güvenlik sistemi sunar. 

 

Michael Kors MK8286 Özellikleri

 

 • Altın tonu
 • 100 metre suya dayanıklılık
 • Analog ekran
 • Arabik rakamlar ve çubuk saat imleri

3 – Michael Kors MK8362 Deri Kayışlı Erkek Kol Saati

Jet sosyetenin kullandığı saatler dikkatinizi çekiyor ancak o kadar çok para vermek istemiyorsanız Michael Kors MK8362 deri kayışlı erkek saat modeli tam size göre olabilir. Bileğinize rahatça oturacak olan bu saat mükemmel zaman işleyişine sahip olan cesur bir modeldir. Bu güzel model, paslanmaz çelikten üretilmiştir. MK8362, beyaz dolgulu ibreleri, mavi güneş ışığı kadranı, tarih pencereleri ve üç alt kadranı ile oldukça fonksiyonel bir modeldir. Ayrıca, analog ekran ve kuvars mekanizma ile çalışan Michael Kors MK8362, bileğinize tam oturması için tokalı kapama sistemine sahip hakiki deri kayışı ile oldukça konforludur. Bu Michael Kors erkek saat modeli bir erkek arkadaşa, en iyi arkadaşa ve hatta yılbaşı hediyesi olarak sevilen bir erkeğe gururla verilebilir. 

 

Michael Kors MK8362 Özellikleri

 

 • Gümüş renk kasa
 • Analog
 • Kuvars mekanizma
 • Mineral cam
 • Paslanmaz çelik kasa
 • 45 mm kasa çapı

 

4 – Michael Kors MK8152 Silikon Kayışlı Siyah Erkek Kol Saati


Kol saati kültürü olan insanlar ya da saat koleksiyoncuları, genellikle Michael Kors saatleri genellikle iyi görüş belirtmez. Oysa Michael Kors saatleri kaliteleri, dayanıklılıkları ve tarzları nedeniyle saat markaları içerisinde en dikkat çekici markalardan birisidir. Tüm bu özellikleri göz önüne aldığınızda Michael Kors MK8152 modelini hiç düşünmeden saat koleksiyonunuza katabilir ya da ilk kol saatiniz olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu şık saat modeli Michael Kors markasının temsil ettiği her şeyi sergiliyor. 

 

Michael Kors MK8152 Özellikleri

 

 • 45 mm kasa çapı
 • Paslanmaz çelik kasa
 • Gun metal kaplama
 • 100 metreye kadar suya dayanıklı

 

5 – Michael Kors MK8281 Altın Kaplama Erkek Saat Modeli


Michael Kors MK8281, MK markasını temsil eden en iyi modelden birisidir. Bu model bugüne kadar yapılan en iyi Michael Kors koleksiyonu olarak tanımlanmaktadır. Bu altın kaplama erkek saat modeli, beyaz dolgulu ibreler, madeni para kenarlı bir çerçeve, üç alt kadran ve tarih pencereleri bir güneş ışını kadrana sahiptir. Model, yüzeyinde çizilmeyi önleyen sıkıştırılmış mineral cam ve zarif paslanmaz çelik kasası ile etkileyici bir saattir. Bu modelin kayışı deri kayışlardan farklı olarak, bileğinizi tamamen saran paslanmaz çelik olarak tasarlanmış çift buton emniyetli bir bilezikten üretilmiştir. Michael Kors MK8281 erkek saat modeli, her ortama ve her koşulda mükemmel uyum sağlayarak ister özel bir akşam yemeğinde ister iş toplantısında olsun her koşulda kullanılma uygundur. Şıklığı ve verimliliği oldukça yüksek olan bir modeldir. 

 

Michael Kors MK8281 Özellikleri

 

 • Altın kaplama
 • Erkekler için tasarlanmış bir saat
 • 100 metre su basıncına dayanıklı
 • Çift buton emniyeti
 • Paslanmaz çelik

 

 

6 – Michael Kors MK8445 Silikon Kayışlı Erkek Saat Modeli 

Michael Kors erkek saat koleksiyonun en göze çarpan ve efsane modellerinden birisi de MK8445’tir. Bu saat sayesinde haftanın her günü tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hem çağdaş hem de klasik bir tasarımı olan model, işlevselliğinin yanında dayanıklılık konusunda da benzersizdir. 100 metreye kadar su basıncına dayanıklıdır ve silikon kayışı da ıslaklıktan etkilenmez. Michael Kors MK8445, cilalı bir bezele, pembe altın kasaya ve paslanmaz çelik kasaya sahiptir. Üç alt kadranı olan model aynı zamanda kronograf özelliklidir. Siyah kadranı ile rose altın kasasının uyumu mükemmeldir. Michael Kors MK8445 markanın en iyi kreasyonundan birisidir. 

 

Michael Kors MK8445 Özellikleri

 

 • Tokalı silikon kayış
 • Altın kaplama kasa
 • Kronograf
 • Mineral cam
 • Paslanmaz çelik kasa

 

7 – Michael Kors MK8280 Gümüş Erkek Saat Modeli

Michael Kors MK8280 erkek saat, spor giyim tutkunlarının stiline kolayca uyan bir tasarıma sahip olan benzersiz bir modeldir. Michael Kors sıradan sayılabilecek tasarımlara yaptığı küçük dokunuşlarla hem yaratıcılık, stil hem de dayanıklılık konusunda önemli işler başarıyor. Bu sayede uzun yıllardan beri moda dünyasına damga vuruyor. Michael Kors’un bu erkek saatinde kuvars mekanizma ve lacivert kronograflı kadran ve dokulu kasa kullanılmıştır. Michael Kors erkek saatlerinin bir çoğunda olduğu gibi bu modelde suya oldukça dayanıklıdır. 100 metreye kadar su basıncına dayanıklıdır. 

 


Michael Kors MK8280 Özellikleri

 

 • Oyster kordon
 • Komple paslanmaz çelik
 • 100 metre su basıncına dayanıklı

 

8 – Michael Kors MK8086 Gümüş Renk Erkek Saat Modeli

Michael Kors’un bir diğer erkek saat modeli de, yine efsane modellerinden birisi olan büyük kasalı MK8086’dır. Büyük bir kasası olmasına rağmen oldukça zarif ve güzel bir görünüme sahip günlük bir modeldir. Bu paslanmaz çelik kasa ve kordona sahip olan model analog bir ekrana ve kuvars mekanizmaya sahiptir. Ayrıca kronograf gibi önemli bir özelliği de vardır. Ayrıca saat 4 ve 5 arasında bir tarih penceresine sahiptir. Diğer Michael Kors erkek saatleri gibi MK8086 modeli de 100 metre su basıncına dayanıklıdır. 

 

Michael Kors MK8086 Özellikleri

 

 • İyon Kaplama
 • Paslanmaz çelik kasa ve kordon
 • 43 mm kasa çapı
 • Kronograf özelliği
 • Tarih penceresi

 

Michael Kors genellikle üst tabakaya hitap eden bir moda markası olmasına rağmen saatleri daha çok orta segment olarak sınıflandırılmaktadır. Kaliteli giyim ve aksesuarları ile dünya çapında tanınan bir çok marka içinde Michael Kors en üstlerden bulunmaktadır. Özellikle Michael Kors saat koleksiyonu kadın ağırlıklıdır. Ancak ürettiği sınırlı sayıda erkek koleksiyonu oldukça benzersizdir. Farklı olmasının yanında kaliteli bir erkek saat modeli arıyorsanız Michael Kors erkek saat koleksiyonu aradığınız seçeneği size sunabilir. Marka hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Michael Kors saat yazımızı okuyabilirsiniz. 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir