Post Image

Emporio Armani AR5905 Erkek Kol Saati ModeliBu yazımızda AR5905 kodlu Emporio Armani erkek kol saatini inceleyeceğiz.

Bu modelde kullanılan çelik bileziğin klips sistemi, geleneksel tak çıkar klips sistemi ile değil, düğme sistemi ile oluşturulmuştur. Bu sayede saati takıp çıkarırken zorlanmayacaksınız. Üzeri silikon ile kaplanmış çelik bileziği, konforlu ve yumuşak bir deneyim sunuyor. Genel olarak AR5905 klasik Armani kasasına sahip son derece şık bir saattir.

Emporio Armani AR5905
Emporio Armani AR5905
AR5905 Özellikleri Nelerdir?

Kayış; Silikon kaplı çelik bilezik. Standart uzunluk, 22 mm genişlik ve düğme ile açma kapama özelliğine sahiptir.

Kasa; Çeliğin en iyi hali olan 316L paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Kasa Çapı; 43 mm + 10 mm kalınlık

Kadran; Kronograf için ekstra göstergeler mevcuttur. Loş ve karanlık ortamlarda saati kolay okumanız için akrep ve yelkovanda fosfor kullanılmıştır. Ayrıca kadran üzerinde küçük bir tarih göstergesi de bulunur.

Mekanizma; En iyi quartz mekanizma üreticilerinden biri olan, Japon Miyato şirketinin kronograflı mekanizmasına sahiptir.

Suya dayanıklılık; 50m / 5 bar’a kadar su geçirmez.


Emporio Armani AR5905
Avantajları Nelerdir?

  • 1. Silikon kayışı ekstra konfor sağlar.
  • 2. Akrep ve yelkovanda kullanılan fosfor sayesinde karanlık ortamlar da bile çok kolay okunabilir.
  • 3. Hafif yüzme ve duşta kullanım için uygundur.


Emporio Armani AR5905
Emporio Armani AR5905
Dezavantajları Nelerdir?

AR5905 modelinin tek dezavantajı silikon kayışının çok kolay toz toplamasıdır. Saati kullanmadığınız zaman, saat kutusunda muhafaza ederek koruyabilirsiniz.

Son olarak, AR5905 kodlu Emporio Armani, bir çok insanın sevdiği ve kullandığı markanın popüler olan modellerinden biridir. Klasik Armani tarzına sahip olan model, kullanıcıları tarafından çok beğenilmektedir. Bizim de çok sevdiğimiz saat modellerinden biri olan Emporio Armani AR5905, etkileyici görüntüsü ile kendine hayran bırakıyor. Kesinlikle çok hoş bir tasarım. Gönül rahatlığı ile kullanabilir yada sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


Bir cevap yazın