Emporio Armani AR2434 Erkek Kol SaatiAR2434 kronograflı Emporio Armani erkek kol saati, koleksiyonun favori modellerinden biridir. 43 mm fırçalanmış ve tıraşlanmış paslanmaz çelik kasaya sahip saatin kronograflı bir mekanızması vardır. Kasasında olduğu gibi kayış da, paslanmaz ve anti alerkjik çelikten üretilmiştir. Kordon bağlantı noktaları çift korumalı bir klipse sahiptir.

Emporio Armani AR2434 erkek kol saatinin kadranında toplam üç adet gösterge vardır. Bunların ikisi kronograf ile zaman ölçmeye yarayan göstergelerdir. Bu göstergeleri çalıştırmak için kasanın sağ tarafında tepe düğmesi dışında olan iki butonu kulanabilirsiniz. Üst taraftaki buton kronografı çalıştırır, alt tarafta ki buton ise kronografı durdurur. Kronografı durdurduğunuzda üst tartaftaki butona basıp zamanlayıcıyı tekrar sıfırlayabilirsiniz. Saat 3 tarafında olan gösterge ise günün 24 saatlik zaman dilimini göstermektedir. Ayrıca kadran üzerinde 4 ve 5 rakamlarının arasında bir tarih göstergesi de bulunmaktadır.

Bu saatin çalışması için kullandığı mekanizma ise koleksiyonun büyük çoğunluğunda olduğu gibi quartz mekanizmadır (pilli mekanizma). Emporio Armani AR2434 Erkek kol saatinin camı da, çizilmelere ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklı olan sıkıştırılmış mineraldir. Saat 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Emporio Armani AR2434
Emporio Armani AR2434


Emporio Armani AR2434
Emporio Armani AR2434


Emporio Armani AR2434
Emporio Armani AR2434Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir