Post Image

Emporio Armani AR1737 Erkek Kol SaatiEmporio Armani erkek kol saatleri içinde, markanın reklam yüzlerinden biri olan AR1737 modelini yazmamak, haksızlık olurdu. Diğer modellere göre daha küçük bir kasa yapısına sahip olmasına rağmen, PVD kaplamalı siyah kasası ile markanın en dikkat çeken modellerinden biridir. AR1737, 12 mm kasa kalınlığı, 41 mm kasa çapına sahiptir. Bu renk ve boyut ile çok zarif bir görüntüye sahiptir.

Akrep ve yelkovanda kullanılan kasa renkleri ve mat siyah kadran ile, saat bütünüyle çok güzel gözükmektedir. Ayrıca küçük kasasına rağmen kronograflı bir mekanızma kullanacak kadar iddialı bir modeldir. Kadran klasik Armani saatlerinde kullanılan 3 göstergeye sahiptir. 2 gösterge kronograf ile zamam ölçmeye yararken, saat 3 yönündeki gösterge ile 24 saatlik zaman dilimini takip edebilirsiniz.

Saatin çalışmasını sağlayan mekanizma, Emporio Armani’nin tüm pilli mekanizmalarında kullandığı gibi quartz teknolojisidir. Camı da, kırılmaya ve çizilmeye karşı iyi direnç gösteren sıkıştırılmış mineral camdan üretilmiştir. AR1737 numaralı Emporio Armani kronograflı erkek kol saati modeli 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Emporio Armani AR1737
Emporio Armani AR1737


Emporio Armani AR1737
Emporio Armani AR1737


Emporio Armani AR1737
Emporio Armani AR1737Bir cevap yazın