Post Image

A. Lange & Söhne – Saxonia Mother Of Pearl and Diamond Kadın Saati Modeli


A. Lange & Söhne saat markasından kullanıcıları iki tür şey beklerler, teknik mükemmellik ve saf kaliteli işçilik. A. Lange and Söhne Saxonia Mother-Of-Pearl and Diamond saat modeli bu iki özelliği de sunar. Dünyanın en iyi Alman saat markalarından olan marka, II. Dünya Savaşından sonra üretimlerini durdurmuştu ancak, 1990’larda bir aile üyesi tarafından ve birkaç İsviçreli saat ustası tarafından tekrar hayata döndürüldü. O zamandan beri gerçekten olağanüstü ve yüksek kaliteli Avrupa saatleri üretiyor.

A. Lange and Sohne Saxonia Mother-Of-Pearl and Diamond kadın saat modeli, 18 ayar beyaz altın kasası ile harikadır. Ancak modelde asıl dikkat çeken şey, kadranın altında bulunan kusursuz sedefi olan ikincil bir küçük kadrandır.

A. Lange and Söhne - Saxonia Mother-Of-Pearl and Diamond Kadın Saati Modeli
A. Lange and Söhne – Saxonia Mother-Of-Pearl and Diamond Kadın Saati Modeli

A. Lange and Sohne Saxonia Mother-Of-Pearl and Diamond modeli sadece bir saat değil, kesinlikle bir sanat eseri. Kasaya monte edilmiş küçük, parlak elmaslar kasayı çevreler ve beyaz timsah kayışı saate nefes kesici bir görünüm kazandırır. Modelin otomatik mekanizması birinci sınıf ve kusursuzdur. Model inanılmaz derece sofistike bir parçadır.

Marka hakkında detaylı bilgi için “A. Lange & Sohne Saat” yazımızı okuyabilirsiniz.


Bir cevap yazın