1. Anasayfa
  2. Saat Modelleri

2019’un En İyi Emporio Armani Kadın Saat Modelleri

2019’un En İyi Emporio Armani Kadın Saat Modelleri
Emporio Armani Gianni T-Bar AR11092 Kadın Saat Modeli
0

Saat markaları içerisinde modaya yön veren Emporio Armani, ilham verici tasarımları ve zarif saat modeleri ile günümüzün moda tutkunlarına hitap ediyor. 70’li yıllardan beri modayı yeniden tanımlayan Giorgio Armani’nin bir alt markası olan Emporio Armani, üst düzey saatler üretmektedir.

Emporio Armani saat modelleri, her zaman genç ve zengin tasarımları ile popülerdir. Saat koleksiyonunun büyük bir çoğunluğu kuvars mekanizmalar ile desteklenmektedir. Saat tutkunları arasında bu kadar popüler olmasını sağlayan ise, lüks, popüler ve tüm bu prestije rağmen uygun fiyatlı olmasıdır.

Tarzınıza tarz katacak, stil oluşturmanıza yardımcı olacak bir kol saati markası arıyorsanız, Emporio Armani saat modelleri ilk bakmanız gereken koleksiyonlara sahiptir. İşte Emporio Armani’nin en güzel saat modelleri…


2019 Yılının En Çok Satan Emporio Armani Kadın Saat Modelleri1. Emporio Armani AR11199 Arianna Kadın Saat Modeli

Sadece 32 mm kasa çapında şık bir rose gold kasası olan bu zarif modelin beyaz inci kadranı vardır. Saat 12 yönünde bulunan Emporio Armani logosunun dışında, 3/6/9 kısımlarında yönlerinde saat indeksleri vardır ve bu işaretliyiciler kasa ile aynı renk tonlarına sahiptir.

Emporio Armani Arianna AR11199 Kadın Saat Modeli
Emporio Armani Arianna AR11199 Kadın Saat Modeli

Kasası çelikten üretilen model, kuvars mekanizma kullanmaktadır. Kadran ve mekanizması mineral cam ile korunan model, sadece şık bir kadın saati değil, aynı zaman sağlam ve oldukça dayanıklı bir modeldir. Emporio Armani’nin bu saati, aynı zamanda 50 metreye kadar suya dayanıklıdır. Birden çok farklı versiyonları olan bu modelin tüm kordon çeşitleri bir birine uyumludur ve bu sayede sadece günlük olarak değil, resmi günlerde de rahatlıkla tercih edilebilir.


2. Emporio Armani AR11139 Aurora Kadın Saat Modeli

Bu pilli kadın saat modeli, kullandığınız herhangi bir kıyafetinize sihir katar. Sadece 32 mm kasası olan bu model, kordonlarının ince kavisleri sayesinde ve bezelin saat 10 tarafında bulunan yusufçuk ve kanatlarında kullanılan taşlar sayesinde, daha da büyük görünür. Saat 12 poziyonunda klasik Armani logosu rose renklidir ve aynı renk tonları ile kullanılan akrep, yelkovan gri sedefli kadranı ile mükemmel bir uyum içindedir.

Emporio Armani Aurora AR11139 Kadın Saat Modeli
Emporio Armani Aurora AR11139 Kadın Saat Modeli

Temiz ve zarif bir kadın saat modelidir. Emporio Armani Aurora (AR11139) Kadın saati, bir kol saatinden çok şık görünümlü bir bileklik gibidir. Model aynı zamanda 50m su geçirmezlik derecesine sahiptir.


3. Emporio Armani AR1681 Donna Kadın Saat Modeli

Bazen temiz bir tasarımı olan saat modeli, oldukça gösterişli saat modellerine göre çok daha estetik görünebilir. Emporio Armani’nin Donna kadın saat serisi de işte böyle bir koleksiyondur ve sade tasarımı bu estetiği zahmetsizce üzerinde taşır. Emporio Armani’nin artık klasikleşen tasarımı olan bu Donna kadın saat koleksiyonu da Armani’nin pek çok kadın saati gibi 32 mm bir kasaya sahiptir.

Emporio Armani Donna AR1681 Kadın Saat Modeli
Emporio Armani Donna AR1681 Kadın Saat Modeli

Yukarıda referansı yazılı olan modeli örnek olarak verirsek, rose kasaya sahiptir. Saat 12 yönünde Armani logosu olan modelin, 3/6/9 yönlerinde romen rakamları kullanılmıştır. İlgili referansta ten rengi bir kayış kullanılmıştır ancak, oldukça geniş bir koleksiyon olan Donna serisinde, hasır, baklalı ve farklı renklerde deri kayışlar bulabilirsiniz.


4. Emporio Armani AR11126 Dress Kadın Saat Modeli

32 mm sevimli sarı altın kaplama paslanmaz çelik olan bu yuvarlak kasalı kol saati tüm Armani kadın saat modelleri gibi etrafına çekicilik yaymayı başarıyor. Bu zarif saat modelin kullanılan renk ve desenler gerçekten göz alıcı. Kordon bağlantı yerleri ve kadranda kullanılan indeksler kasanın sarı rengini vurgulayarak mükemmel bir bütünlük sağlıyor.

Emporio Armani Dress AR11126 Kadın Saat Modeli
Emporio Armani Dress AR11126 Kadın Saat Modeli

Okunaklı bir kadranı olmasının yanısıra, indeksler arasında 3/6/9 bölgelerinde romen rakamları kullanılmıştır. Krem rengi desenli deri kayışı saate hoş bir detay kazandırmıştır. Emporio Armani Dress (AR11126) kadın saat modeli, 30 metreye kadar su basıncına dayanıklıdır ve mineral cam ile korunmaktadır.


5. Emporio Armani AR11092 Gianni T-Bar Kadın Saat Modeli

Abartılı renkleri ile birlkte bileğinizde gösterişli, parlak ve zarif görünen bir kol saati arıyorsanız, Emporio Armani Gianni T-Bar AR11092 kadın saat modeli sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Emporio Armani’nin en çok güvendiği kadın koleksiyonu olan bu modelin birbirinden şık farklı versiyonları vardır. 32 mm çelik kasaya sahip modelin, kordon tasarımı bile oldukça zevklidir.

Emporio Armani Gianni T-Bar AR11092 Kadın Saat Modeli
Emporio Armani Gianni T-Bar AR11092 Kadın Saat Modeli

İki farklı renk kordonu, mavi kadranı ve saat indekslerinde kullanılan yapay elmas saatte bir zıtlık oluştursa da, oldukça faklı renkler bir arada saate hava katıyor. Rose altın akrep ve yelkovanı mavi kadranın koyu rengine karşı ışık saçıyor. Çarpıcı bir saat modeli olan Emporio Armani Gianni T-Bar AR11092 kadın saat modeli, karşıdan bakıldığında ben buradayım diyen iddialı bir model.


E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir