Post Image

2019’un En İyi Emporio Armani Erkek Saat Modelleri


En Çok Satılan Emporio Armani Erkek Saat Modelleri

1. Emporio Armani AR2434 Classic Erkek Saat Modeli

Analog göstergeli spor saatlerin çekiciliği hoşunuza gidiyorsa, Emporio Armani Classic AR2434 erkek saat modeli tam size göre olmalı. Pilli bir mekanizmaya sahip olan saat, 50 metreye kadar suya dayanıklıdır. 43 mm paslanmaz çelik bir kasası vardır. Sıkıştırılmış mineral cam kullanılmıştır ve bu cam çiziklere darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

Emporio Armani Classic AR2434 Erkek Saat Modeli
Emporio Armani Classic AR2434 Erkek Saat Modeli

Kadran içerisinde iyi yerleştirilmiş üç adet alt kadran vardır ve bunlar, kronograf, küçük saniye ve 24 saatlik zaman dilimlerini göstermektedir. Üç bağlantılı paslanmaz çelik kordonu sayesinde model oldukça resmi görünür. Kadran üzerinde kullanılan çelik renk saat indeksleri, siyah kadran üzerinde oldukça dikkat çekicidir. Kadran üzerinde birçok fonksiyonu olan bu model oldukça okunaklıdır. Gümüş göstergeler, saat indeksleri ve siyah kadran ile mükemmel şekilde uyumludur. Kadranın hareketli, saatin ise komple çelik olmasından dolayı, genellikle klasik saat modeli olarak sunulan Emporio Armani Classic AR2434’ü her türlü kıyafetiniz ile giyebilirsiniz.

Emporio Armani Classic AR2434 erkek saat modeli hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için “Emporio Armani AR2434 Erkek Kol Saati” incelememizi okuyabilirsiniz.


2. Emporio Armani ART3000 Connected Hybrid Smartwatch Modeli

Dünya son yıllarda birçok elektronik markanın, değişik şekil ve özelliklerde akıllı saatler ürettiğine şahit oluyor. Emporio Armani ise ART3000 Connected Hybrid akıllı saat serisi modeli ile bu farklı modellere karşı, kol saatine benzeyen ama çok daha çağdaş bir model ile cevap veriyor.

Emporio Armani ART3000 Connected Hybrid Smartwatch Modeli
Emporio Armani ART3000 Connected Hybrid Smartwatch Modeli

Connected Hybrid Smartwatch modeli, hem android hem de iPhone akıllı telefonlarında kullanılabilir. En çekici özelliklerinin başında, saat yedi tarafında bulunan analog alt kadranı sayesinde, adım hedeflerinizi tarih ve eş zamanlı saat dilimi ile izlemenizi sağlar. En konforlu özelliklerinden biri ise, müziği kasanın kenarlarında bulunan butonlar ile kontrol edebilmenizdir. Bu akıllı saat, 43mm paslanmaz çelikten üretilmiştir ve diğer akıllı saatler gibi sadece spor kıyafetler ile değil her türlü kıyafet ile rahatlıkla uyum sağlar.

ART3000 Connected Hybrid Smartwatch hakkında detaylı bilgiye “Emporio Armani Connected Akıllı Saat İncelemesi” yazımızdan ulaşabilirsiniz.


3. Emporio Armani AR11201 Aviator Erkek Saat Modeli

Markanın tasarımcı kimliğine sadık kalarak 43 mm büyüklüğünde çelik olarak üretilen Emporio Armani Aviator AR11201 erkek saat modeli, kesinlikle saat modasını yeniden canlandıracak kadar göz alıcı. 2019 yılının en çok satılan, aynı zamanda markanın reklam modellerinden de birisi olan Aviator AR11201, mavi kadranı ile oldukça dikkat çekici.

Emporio Armani Aviator AR11201 Erkek Saat Modeli
Emporio Armani Aviator AR11201 Erkek Saat Modeli

Mavi kadranın sağ ve sol kısımlarında iki ayrı kadran daha bulunmaktadır. Saat 3 yönünde 24 saatlik zaman dilimi göstergesi ve saat 9 yönünde küçük bir saniyesi vardır. Saat 6 tarafında konumlandırılan tarih göstergesi sayesinde mavi kadranın dolu dolu olmasına rağmen oldukça okunaklı olması sağlanmıştır. Saatin siyah rengi ile uyumlu saat indeksleri mavi kadran üzerinde kolayca okunabiliyor. Ayrıca kadranın üst kesimlerinde bir takometre göstergeleri mevcuttur. Beyaz renk tercih edilen takometrede yazılar küçük olmasına rağmen kolay okunuyor.

Siyah PVD kaplı olan model, son dönemlerin en popüler kordonu olan hasır kordon ile satışa sunulmuştur. Modelin çelik, bronz, deri olmak üzere biçok farklı versiyonu vardır. Oldukça çağdaş bir görünümü olan Emporio Armani Aviator AR11201 erkek saat modeli, markanını en önde gelen koleksiyonlarından biridir.


4. Emporio Armani AR11132 Sports Erkek Saat Modeli

Günümüzde spor saat modelleri genellikle büyük kasalı ve oldukça kalın olarak üretilmektedir. Ancak doğru şekilde tasarlanmış küçük bir saat de sportif olabilir. İşte, Emporio Armani Sports AR11132 erkek saat modeli spor saatleri içerisinde gerçek bir istisnadır.

Emporio Armani Sports AR11132 Erkek Saat Modeli
Emporio Armani Sports AR11132 Erkek Saat Modeli

43 mm kasası ile oldukça küçük olan bu model, açık mavi kadranı ile diğer modellerden kendisini ayırıyor. Oldukça temiz ve düzenli bir kadranı olan modelin, saat 3 yönünde 24 saatlik zaman dilimi, saat 9 yönünde ise kronograf göstergesi ile beraber iki alt kadranı vardır. Saat 6 yönünde tarih göstergesi ve 12 yönünde ise Emporio Armani logosu mevcut. 50 metre su geçirmezlik derecesine sahip olan bu modelin bir diğer özelliği de, saat imleri olarak indeks değil arabik rakamlar kullanılmış olmasıdır. Oldukça farklı ve dikkat çekici bir model olan AR11132’i hemen hemen her türlü spor kıyafetiniz ile kullanabilirsiniz.


5. Emporio Armani AR1410 Ceramica Erkek Saat Modeli

En çağdaş tasarıma sahip modellerden bir diğeri de kuşkusuz Emporio Armani Ceramica AR1410 erkek saat modelidir. 42 mm kasa çapında olan siyah seramik kasası, özellikle rose atın kronograf butonları ve tepe düğmesi ile oldukça dikkat çekici görünüyor. Derin siyah kadranın içinde üç ayrı kadran daha bulunuyor. Bunlar, 24 saatlik zaman dilimi, küçük saniye ve kronograf göstergeleridir. Bu göstergeler de rose altın renk ile süslenmiştir ve bu detay mükemmel bir okunma kolaylığı sağlamakta. Saat dört ile beş arasında tarih göstergesi konumlandırılmıştır ve yeri itibari ile bu göstergede çok kolay okunabiliyor.

Emporio Armani Ceramica AR1410 Erkek Saat Modeli
Emporio Armani AR1410 Ceramica Erkek Saat Modeli

Kaliteli bir görünümü olan bu saatin en güzel yanı ise, hiçbir şekilde çizilmiyor oluşudur. Seramik saatler, çok sert darbe görüp kırılmadığı sürece, ilk satın aldığınız gün gibi, uzun yıllar tertermiz kullanılanbilir. Emporio Armani’nin erkek saat koleksiyonları içerisinde prestij modeli olarak adlandırılan Ceramica AR1410 saat modeli, zamansız tasarımı ve üretimde kullanılan sağlam materyalleri ile her zaman en popüler saatlerden biri olmuştur.

Emporio Armani saat markası hakkında detaylı bilgi edinmek için, “Emporio Armani” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ayrıca, “En Popüler 5 Emporio Armani Erkek Saat Modeli” adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın